fr-ls-wallets-621x375

Jak przechowywać karty płatnicze

Karty płatnicze coraz częściej zastępują nam żywą gotówkę. Są tak samo wygodne, a wprowadzenie płatności zbliżeniowych sprawiło, że płacenie kartą jest znacznie szybsze niż kiedykolwiek. Z uwagi na to, że każdy z nas posiada przynajmniej kilka kart, nie tylko płatniczych, ale również rabatowych lub związanych z różnego rodzaju programami lojalnościowymi, chcemy zawsze je mieć blisko siebie. Czy jest to możliwe? Oczywiście że tak. Przedstawiamy kilka sposobów na to jak przechowywać karty blisko siebie, aby korzystanie z nich było wygodne, a one w pełni bezpieczne.

Elegancki portfel damski – niewielką ilość kart bez trudu można pomieścić w portfelu damskim lub męskim, umieszczając je w odpowiednich przegródkach. Jednak nie zawsze jest to możliwe – na przykład jeśli dysponujemy większą ilością kart, niż portfel posiada na nie kieszonek. Co w takim przypadku? Należy wówczas sięgnąć po kolejny produkt, którym jest etui.

Skórzane etui na karty i dokumenty – jest to specjalny produkt, który powstał z myślą o przechowywaniu dokumentów – najczęściej tych od samochodu, jak również abyśmy mogli zmieścić w nim karty kredytowe, płatnicze, rabatowe i inne. Wszystkie z nich mają taki sam format, dzięki czemu mamy pewność, że każde wybrane przez nas etui, poradzi sobie z przechowywaniem tego typu przedmiotów. Etui na karty i dokumenty mogą mieć różną wielkość i zawierać albo foliowe przejrzyste wkładki, albo w całości mogą być wykonane ze skóry, co sprawia że są o wiele trwalsze od innych.